21 فروردین 1396
74 views
2 نظر

بریس کنترلر ( فوت بند ) مدل AKBC-04 محصول سال 2017 شرکت الکترونیکی آذر کیبورد ، بنابه درخواست عده بیشماری از نوازندگان و آهنگسازان داخل و خارج از کشور و طی همفکری و نظرخواهی از کاربران این وسیله ، با تکنولوژی کاملا متفاوت و منحصر به فرد تولید شده است.

در طراحی نرم افزار این محصول از یک الگوریتم کاملا متفاوت و جدید پردازش اطلاعات آنالوگ ، جهت تبدیل فشار حاصل از دم و بازدم انسان به کدهای استاندارد MIDI استفاده شده است که به نوازنده اجازه میدهد حالت واقعی و طبیعی یک ساز آکوستیک را به پرفورمنسهای خود اعمال کند.

AKBC-04
به شما این امکان را میدهد که حالتهایی نظیر Volume, Expression , Velocity ,  Cross- Fade  را بصورت کاملا متمایز روی مجموعه سینتها و سمپلهای خود به دلخواه تغییر داده و کنترل نمایید .

این محصول حرفه ای ، طوری پیکر بندی شده که بطور اتوماتیک میزان ( Min/ Max) ورودی و شدت خروجی را بصورت منحنی تمام و کمال تطبیق داده و از قدرت تفکیک بسیار بالایی برای انواع ورودیها دارا میباشد و فشار هوای ناچیز محیط نیز هیچگونه تاثیری در خروجی ندارد

هدست طراحی شده برای این مدل ، فلزی بوده و از خاصیت فنری برخوردار است و حالت انعطاف پذیری آن باعث می شود به راحتی در اطراف سر نوازنده قرار گیرد .
دهان گیر AKBC-04  از جنس ترموپلاست  ( PLA ) تولید شده که طول عمر بیشتری نسبت به نمونه های مشابه دارد و دارای شیر تخلیه ، جهت کنترلر میزان هوای خروجی میباشد .

 


*

code

برند سایت برند سایت برند سایت